Potravinový inspektor na stránce TN.cz

Zlevněné produkty v sekci Televizory

Potravinový inspektor televize Nova Ladislav Hruška se stal velmi oblíbenou osobností a jeho příspěvky sleduje čím dál více lidí, ať už na televizních obrazovkách nebo prostřednictvím internetu. Jednotlivé kontroly potravinového inspektora najdeme i v samostatné rubrice na TN.cz, kde si můžeme kdykoliv pustit i starší díly. Kromě TN.cz můžeme potravinového inspektora vidět i v Televizních novinách na Nově a svůj profil má i na Facebooku.

Teletext českých a slovenských televizí. Přehledný TV program s tipy na zajímavé pořady, s možností výběru z desítek televizních stanic. Pohádky jsou dobrým způsobem, jak vyjádřit svůj cit.

TN.cz a zprávy na stanici Nova News

Součástí zpravodajského serveru TN.cz je také zpravodajský kanál Nova News. Ten mají diváci možnost sledovat pouze přes internet a jedná se o program, který vysílá především aktuální i archivní zpravodajství a různé publicistické pořady z produkce TV Nova. Nova News vysílá 24 hodin denně a naladit si ji můžeme i pod přímým odkazem http://tn.nova.cz/novanews/. Programové schéma kanálu Nova News začíná v 6 hodin výběrem toho nejlepšího ze Snídaně s Novou a pak následují každou celou hodinu rychlé Televizní noviny. Ty se střídají hlavně s reprízami starších zpravodajských a publicistických pořadů, které se v minulosti na Nově vysílaly. Samozřejmě v programu nechybí ani klasické Televizní noviny, které vysílá Nova News několikrát denně, stejně jako hlavní program TV Nova.

Archiv zpravodajských relací na TN.cz

Na internetové stránce TN.cz nalezneme nejen aktuální zprávy z domova a ze světa, ale také velký archiv Televizních novin, které se vysílají na TV Nova. V archivu si můžeme kdykoliv pustit starší vydání nejen večerních Televizních novin, ale i ranních, poledních, odpoledních a nočních. Mezi další pořady, které si zde můžeme pustit, patří magazíny Víkend, Střepiny a publicistický pořad Na vlastní oči.

Televizní noviny v programu TV Nova

Televizní noviny, které se na Nově každý den vysílají, jsou nejsledovanějším pořadem ze všech českých televizních kanálů. Televizní noviny se na TV Nova vysílají od samého začátku této televize, tedy od 4. února 1994. Od prvních dnů měly vysokou sledovanost a tak se postupně jejich stopáž prodloužila a začaly se vysílat několikrát denně. Začátek zůstal stále stejný – TN startují vždy v 19.30, ale na rozdíl od dřívějších let už nekončí ve 20.00, ale zpravodajský blok končí až ve 20.20. Díky vysoké sledovanosti se začaly TN na Nově ve všední dny vysílat dokonce 5 x denně – můžeme tedy sledovat nejen hlavní zprávy v 19.30, ale také ranní, polední, odpolední a noční Televizní noviny.

Testy potravin na stránkách TN.cz

Jedna z nejoblíbenějších rubrik na TN.cz se zabývá testy potravin. Každý den  zde najdeme nový test vybraného druhu potravin, který vždy provádí některý ze zkušených šéfkuchařů. Kromě samotného článku se spoustou fotek se na testy potravin můžeme podívat i ve formě videa. Testují se běžně dostupné potraviny a v každém dílu tohoto seriálu vybraný šéfkuchař otestuje několik vzorků vybrané potraviny a každý vzorek okomentuje. Nakonec je pak seřadí podle toho, jak mu chutnaly a jaké považuje za nejlepší. Tyto testy jsou však většinou hodně subjektivní a mnohdy více než o skutečné kvalitě potravin vypovídají spíše o preferencích a chuti toho, kdo je testoval. Jejich výsledky je tedy třeba brát spíše s rezervou.

Zlevněné produkty v sekci Televizory

Sledujeme filmy a baví nás to. Omalovánky jsou zábavné. Pod pojmem karaoke si každý představí něco jiného. Celebrity a osobnosti pro všechny.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací TN.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Hubnutí kvalitně a rychle s našimi odbornými poradci. DVD filmy za super ceny pro kluky i pro holky. Pokud vlastníte notebook, podívejte se na naše baterie do notebooků, které pro Vás máme skladem za velmi výhodné ceny. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za super ceny. Horská kola Olpran do každého terénu. V září 2008 byla spuštěná nová verze seznamky Lidé.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!